background left background right

Nápoveda

  • Nápoveda
  • Predplatné a skúšobné obdobie

Ako funguje predplatné Voyo na skúšku?

Pokiaľ zvolíte pri aktivácii predplatného Voyo na skúšku, máte možnosť vyskúšať Voyo na 7 dní zdarma.

V rámci skúšobnej doby nie je možné sledovať športový obsah (vrátane Fortuna ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál, Voyo Film a živé vysielanie. 

Platba prostredníctvom GoPay

Pri aktivácii skúšobného obdobia sa Vám v priebehu prvých 7 dní (168 hodín od aktivácie) platba za službu Voyo nestrhne. Čiastka 0,01 € bude zablokovaná pre overenie správnosti platobných údajov, ktoré budú pripravené pre prípadné budúce predplatné.
Následne záleží na Vás, či budete Voyo využívať aj naďalej, alebo ho ešte pred vypršaním skúšobnej doby ukončíte.
Pokiaľ naplánovanú platbu predplatného nezrušíte, po vypršaní 7-dňového skúšobného obdobia (168 hodín) dôjde ku platbe 5,99 € a tým k aktivácii Voyo predplatného. S Voyo predplatným sú nastavené opakované platby a každých 30 dní dôjde k automatickej obnove predplatného.
Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné, a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Postup pre ukončenie predplatného nájdete TU.

Platba prostredníctvom Apple

Pri aktivácii skúšobného obdobia sa aktivuje opakovaná platba. Následne záleží na Vás, či budete Voyo využívať aj naďalej, alebo ho ešte pred vypršaním skúšobnej doby ukončíte.
Pokiaľ naplánovanú platbu predplatného nezrušíte najneskôr 24 hodín pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia, dôjde ku platbe 5,99 € a tým k aktivácii Voyo predplatného. S Voyo predplatným sú nastavené opakované platby a každý mesiac dôjde k automatickej obnove predplatného. Postup pre ukončenie predplatného nájdete TU.

Dovoľujeme si upozorniť, že kliknutím na Zrušiť účet v aplikácii Voyo nedôjde ku zrušeniu Voyo na skúšku, ani Voyo plného predplatného. Predplatné je nutné zrušiť v nastaveniach Vášho Apple zariadenia, prostredníctvom Apple ID, ktoré bolo použité pri aktivácii predplatného.