Kedykoľvek a kdekoľvek

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.

Nesprávny formát e-mailu

Alebo si prezrite našu ponuku bez prihlásenia.

#

Atraktívne športové prenosy

Fanúšikovia športu si prídu na svoje! Voyo prinesie všetky zápasy Fortuna ligy, najlepšie hokejové zápasy NHL, napínavé súboje MMA, či tenisové turnaje ATP.

#

Najúspešnejšie slovenské seriály a filmy bez reklám

Z našej ponuky si vyberie každý. V bohatej knižnici Voyo nájdete vaše obľúbené televízne seriály, atraktívne filmové tituly, ale aj legendárne česko-slovenské komédie a rozprávky.

#

Najobľúbenejšie televízne relácie až v sedemdňovom predstihu

Už nemusíte čakať na novú epizódu vášho obľúbeného seriálu, či relácie. S Voyo budete vždy o krok dopredu pred ostatnými.

#

Vyskúšajte Voyo na 7 dní zadarmo

Nie ste si istí? Vyskúšajte Voyo na 7 dní zadarmo*. Rýchla a jednoduchá registrácia, ktorú môžete kedykoľvek zrušiť.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo *súčasťou 7-dňového skúšobného obdobia nie sú športové prenosy a záznamy
#

Rozprávky pre všetky deti a rodičov

V našej ponuke nájdete viac ako 200 rozprávok a animovaných filmov pre malé aj veľké deti, ktoré ich zabavia kedykoľvek sa vám to bude hodiť.

#

Voyo na akomkoľvek zariadení

Doma aj na cestách - Voyo môžete mať vždy so sebou! Služba je dostupná na smart TV, počítači, mobile i tablete.

Navyše, teraz môžete sledovať Voyo až na dvoch zariadeniach súčasne.

Vyskúšať na 7 dní zadarmo

Najčastejšie kladené otázky

Pokiaľ zvolíte pri aktivácii predplatného Voyo na skúšku, máte možnosť vyskúšať Voyo na 7 dní zdarma.


Pri aktivácii skúšobného obdobia sa Vám v priebehu prvých 7 dní (168 hodín od aktivácie) platba za službu Voyo nestrhne. Čiastka 0,01 € bude zablokovaná pre overenie správnosti platobných údajov, ktoré budú pripravené pre prípadné budúce predplatné.


Následne záleží na Vás, či budete Voyo využívať aj naďalej, alebo ho ešte pred vypršaním skúšobnej doby ukončíte.


Pokiaľ naplánovanú platbu predplatného nezrušíte, po vypršaní 7-dňového skúšobného obdobia (168 hodín) dôjde ku platbe 5,99 € a tým k aktivácii VOYO predplatného. S VOYO predplatným sú nastavené opakované platby a každých 30 dní dôjde k automatickej obnove predplatného.


Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné, a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Postup pre ukončenie nájdete TU.


Dovoľujeme si vás upozorniť, že v rámci skúšobnej doby nie je možné sledovať športový obsah (vrátane Fortuna ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál a živé vysielanie staníc Nova Sport 1 a 2.

Pokiaľ sa nachádzate počas skúšobného obdobia v SR, máte k dispozícii rovnaký obsah ako s plným predplatným služby Voyo.

Výnimkou je športová sekcia (vrátane Fortuna ligy), tituly Voyo Originál, Voyo Špeciál a živé vysielanie staníc Nova Sport 1 a 2. 

Voyo predplatné je nastavené na 30 kalendárnych dní a s jeho aktiváciou je vždy zadaná opakovaná platba.

K strhnutiu ďalšej platby dochádza teda automaticky, a to v momente vypršania aktuálne predplateného obdobia. Ak sa platba nepodarí, pokúsime sa o jej vykonanie znova ešte trikrát, a to za 24 hodín a potom 5 dní po vypršaní predchádzajúceho predplatného. V prípade úspešného vykonania platby vám automaticky nabieha nové predplatené obdobie a vy môžete ďalej nerušene sledovať vaše obľúbené programy. Začiatok predplatného nadväzuje za posledné uhradené obdobie.

Posledný pokus o automatické obnovenie služby je naplánovaný na 10. deň po vypršaní predchádzajúceho predplatného. Služba Voyo medzi tretím a štvrtým pokusom o obnovenie predplatného už nie je dostupná. Pri úspešnej platbe máte Voyo opäť plne dostupné na ďalších 30 dní. Voyo môžete aktivovať kedykoľvek, stačí kliknúť na "Zaplatiť ihneď" v časti Moje predplatné.

Ak bol váš člensky štát pobytu overený, tak vďaka cezhraničnej prenositeľnosti služby môžete Voyo sledovať aj ak sa dočasne nachádzate v inej krajine Európskeho hospodárskeho priestoru (napr. na dovolenke). Ponuka titulov môže byť však v takomto prípade obmedzená.

Svoje predplatné služby Voyo môžete využívať súčasne na piatich zariadeniach, pričom súbežné prehrávanie videa je možné až na dvoch zariadeniach. 

Prihlásené zariadenia môžete spravovať v profile používateľa, v časti "Správa zariadení".

Ak sa rozhodnete službu ďalej nevyužívať, je nutné zastaviť opakované platby za predplatné, a to najneskôr 1 hodinu pred uplynutím 7-dňového skúšobného obdobia. Platbu predplatného môžete zrušiť po prihlásení sa do Vášho používateľského profilu na webovej stránke Voyo.

Na úvodnej stránke kliknite na ikonu používateľského profilu v pravom hornom rohu a zvoľte záložku "Moje predplatné". Zobrazí sa Vám informácia o predplatnom, ktoré je aktuálne nastavené pre Váš účet.

Pokiaľ máte nastavené predplatné s automaticky opakovanou platbou, kliknite na Zrušiť predplatné. Po presmerovaní na stránku pre zrušenie kliknete na Zrušiť predplatné v spodnej časti stránky a Vašu voľbu následne potvrdíte kliknutím na Áno.

Po zrušení opakovanej platby bude možné službu Voyo využívať až do ukončenia už zaplateného aktuálneho obdobia.
Následne zostane Váš účet neaktívny, ale registrovaný - to znamená pripravený pre ďalšiu aktiváciu predplatného v budúcnosti.

Na Voyo nájdete viac ako 1 300 filmov a seriálov, a to vrátane obľúbených programov z obrazoviek staníc skupiny Markíza, ktoré si na Voyo môžete pozrieť skôr než v klasickom TV vysielaní. Do ponuky postupne pribúdajú nové Voyo Originály – exkluzívne tituly pôvodnej tvorby, ktoré nájdete jedine na Voyo. K dispozícii je tiež špeciálna sekcia s obsahom pre deti, vychutnávať si môžete športové prenosy i záznamy zo staníc Nova Sport 1 a Nova Sport 2, všetky zápasy slovenskej Fortuna ligy naživo aj zo záznamu, živé vysielanie staníc Markíza, Doma, Dajto, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International podľa aktuálnych vysielacích práv, a kompletný archív produkcie TV Markíza. Zahraničné filmy a seriály sú dabované a sú k dispozícii v slovenskom alebo českom dabingu. Niektoré tituly sú publikované v pôvodnom znení s titulkami. Rozsah ponúkaných titulov aj titulov v slovenskom alebo českom dabingu sa môže v čase meniť. Aktuálnu ponuku nájdete po prihlásení sa do svojho profilu v rámci služby Voyo.

Zaujalo vás Voyo?

Stovky filmov a seriálov, obľúbené programy TV Markíza skôr ako v televízii, atraktívne športové prenosy, a to všetko bez reklám a bez viazanosti.

Nesprávny formát e-mailu