Rok: 2012
Zoradiť podľa | |Prehľadať celé Voyo
Max Fischer, bývalý příslušník speciální vojenské jednotky, je najat, aby chránil problémovou puberťačku Ninu. Její problém spočívá v tom, že se stala svědkem brutální vraždy a jedni velmi zlí lidé si přejí, aby byla velmi...mrtvá. Max a Nina jsou na útěku z vražedných spárů dealera Thomase Backera, kterého nikdo a nic nezastaví...Samotář Max a osiřelá Nina ...
viac>>
Psychologické drama sleduje několik propletených příběhů, které spojují následky nesprávného použití moderních technologií. Jde o hořkosladké podobenství toho, jak mohou selhání v komunikaci ničit naše vztahy.Tvrdě pracující právník, který neustále visí na telefonu, si nedokáže najít čas na komunikaci s vlastní rodinou. Odcizený pár používá internet jako ...
viac>>
Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé manželky Lenore. Poklidná dovolená netrvá dlouho.
viac>>
Najťažšie je odpustiť tým, ktorých milujeme!Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju, to chce odvahu i odhodlanie.Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život.Aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Ak máte odvahu, môžete zmeniť vlastný osud.Ak vám ...
viac>>
Pozrite si na VOYO.sk veci, ktoré boli prisilné na to, aby sa dostali do vysielania v TV!
viac>>
Nový letný projekt Markízy - reality šou PLÁŽ 33 - sľubuje záchranu pred letnou nudou. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. Odvážni Slováci budú totiž pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €.
viac>>
Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom.
viac>>
Romantický seriál Druhý dych je príbehom o neúplných rodinách, ktoré prežili veľkú stratu a musia hľadať spôsob, ako toto chýbajúce miesto vo svojom živote zaplniť. Ako však začať odznova, keď ste prišli o životnú lásku? Ako nerozbiť krehké vzťahy, keď zodpovednosť leží na vašich pleciach?
viac>>
Talkshow Adely Banášovej.
viac>>
Druhá polovica 90. rokov patrila v histórii slovenského organizovaného zločinu medzi najkrvavejšie obdobia. Vyžiadala si desiatky obetí z radov "pešiakov" a asi tucet hláv najvyšších bossov. Portál TVNOVINY.sk s odstupom času zrekonštruoval najznámejšie neobjasnené mafiánske vraždy.
viac>>