O službe

VOYO je internetová služba poskytujúca sledovanie videa na vyžiadanie (video on demand). Prináša vám široký výber filmov, seriálov, televíznych relácií, živé vysielanie vybraných programov, ako aj priame prenosy športových udalostí.

Zároveň vám ponúka aj špeciálny obsah, ako napríklad necenzurované a rozšírené verzie vybraných reality šou, pohľady do zákulisia alebo ďalšie diely vašich obľúbených seriálov ešte pred ich premiérou na televíznej obrazovke.

 

Ako VOYO funguje?
Filmy, seriály, relácie, živé vysielanie, spravodajstvo či športové prenosy, ako aj špeciálny obsah môžete sledovať v rámci mesačného predplatného vo výške 5,99 € (pri platbe kartou je k dispozícií aj 3 alebo 6 mesačné predplatné za zvýhodnenú cenu).

Ak máte chuť iba na jeden film, vyberte si niektorý z prémiových titulov. Prémiové tituly sú vám k dispozícii len za jednorazovú platbu (pay per view) na obdobie 48 hodín. Tieto filmy nie sú viazané na predplatné, na ich sledovanie nemusíte byť predplatiteľom.

Pozeranie akéhokoľvek obsahu na stránke VOYO.sk je podmienené bezplatnou registráciou. Tá je samozrejme zadarmo a k ničomu vás nezaväzuje. Zaregistrovať sa môžete kliknutím na položku „Registrácia“ v pravom hornom rohu stránky.

 

Vyskúšajte VOYO na 7 dní zadarmo!
Ak si chcete VOYO najprv vyskúšať, máte k dispozícii 7-dňové skúšobné obdobie úplne zadarmo. Tak neváhajte, zaregistrujte sa a užívajte si filmovú zábavu kedykoľvek chcete.

 

Čo potrebujete?
Na bezproblémové využívanie služby a sledovanie videí je potrebné použiť počítač s kvalitným vysokorýchlostným pripojením na internet – minimálna prenosová rýchlosť na úrovni 2 Mb/s. Ďalšie podrobnejšie informácie o základných technických požiadavkách nájdete v Podmienkach používania (VOP) alebo v sekcii Pomoc. Zároveň vám odporúčame vyskúšať testovacie video v štandardnom SD rozlíšení alebo testovacie video v HD rozlíšení

Okrem počítača môžete VOYO sledovať aj na vybraných mobilných zariadeniach a smart televízoroch. V súčasnosti je VOYO aplikácia dostupná pre iPhone a iPad (stiahnuť aplikáciu), ako aj na smart televízoroch Panasonic. Podrobnejšie informácie o konkrétnych modeloch nájdete tu.

Ak máte záujem sledovať VOYO ako užívateľ mimo územia SR, je potrebné vopred sa presvedčiť, či je vami požadovaný obsah dostupný aj v zahraničí. Priamo pri každom titule v ponuke nájdete údaj o dostupnosti (vysielanie iba na Slovensku alebo celosvetovo).

 

Zaplatíte úplne jednoducho
Za službu je možné zaplatiť platobnou kartou, zaslaním SMS správy prostredníctvom mobilného telefónu, cez PayPal alebo pomocou vouchera/darčekovej poukážky.

 

Našim zákazníkom sa venujeme
V prípade akýchkoľvek otázok alebo technických problémov použite, prosím, náš kontaktný formulár alebo napíšte na voyo@markiza.sk.